Жұмыстан шығу кезінде обходной толтыру маңызды ма?

Делимся опытом работы.
Ответить
Анара
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Сб май 30, 2020 8:44 pm

Жұмыстан шығу кезінде обходной толтыру маңызды ма?

Сообщение Анара »

Қайырлы кеш форумдықтар! өз тәжірибелеріңізбен бөлісесіздер ме? Мен де мынадай жағадай болып тұр. Мен екі қабатпын, декреттік демалыстамын. Күйеуім жұмыспен ауысып, қазір біз басқа қалаға көшіп кеттік. Бастығыма жұмыстан шығу туралы арыз жазып кеткем, ал еңбек кітапшамды құрбыма айтып салып жіберуін өтінгем. Тек обходной парақты толтырып үлгермедім. Оны өткізбей жұмыстан шығып, еңбек кітапшамды ала берсем бола ма?

Захир
Сообщения: 4
Зарегистрирован: Сб май 30, 2020 8:22 pm

Re: Жұмыстан шығу кезінде обходной толтыру маңызды ма?

Сообщение Захир »

Здесь если сотрудник в последний день не сдал обходной лист, то работодатель выдать ему трудовую книжку в день прекращения договора (п. 1 ст. 62 ТК РК), даже если заполнение обходного листа предусмотрено Правилами внутреннего трудового распорядка и коллективным договором (при наличии).

Санжар Дүйсенов
Сообщения: 13
Зарегистрирован: Вт май 26, 2020 11:33 am

Re: Жұмыстан шығу кезінде обходной толтыру маңызды ма?

Сообщение Санжар Дүйсенов »

Анара писал(а):
Сб май 30, 2020 8:45 pm
Қайырлы кеш форумдықтар! өз тәжірибелеріңізбен бөлісесіздер ме? Мен де мынадай жағадай болып тұр. Мен екі қабатпын, декреттік демалыстамын. Күйеуім жұмыспен ауысып, қазір біз басқа қалаға көшіп кеттік. Бастығыма жұмыстан шығу туралы арыз жазып кеткем, ал еңбек кітапшамды құрбыма айтып салып жіберуін өтінгем. Тек обходной парақты толтырып үлгермедім. Оны өткізбей жұмыстан шығып, еңбек кітапшамды ала берсем бола ма?
Захирмен келісемін.Бірақ басшыңыз қарсыласса сіз обходнойды таныстарыңызға айтып толтырып жіберсеңіз де болады.

Ответить